Tokio Hotel Hakkında Bilinmeyen 5 Şey

Tokio Hotel Hakkında Bilinmeyen 5 Şey

Tokio Hotel ile ilgili fazla bilginiz olmayabilir ama en azından belki duymuşsunuzdur grubun Monsoon adlı şarkısını. Şu an grubun en çok dinlenen şarkısı olma niteliğini elinde bulunduran şarkı tabii ki bir aşk şarkısı . Aşk şarkısı olmasına şaşırmıyorum çünkü aşk şarkıları yazmayı seven bir grup Tokio Hotel. Şarkıda aşık adam muson yağmurları  (Monsoon) yağarken koşuyor bir yerlere. Genelde Tokio Hotel şarkılarında koşulan kaçılan yerler muğlaktır. Genelde şarkıdaki erkek karakterler üzüntüden , kederden , kalp kırgınlığından sürekli bir yerlere kaçar . Yeni albümleri Dream Machine ‘de de bunu görmek mümkün . Ama hiç şüphe yok ki grup yeni nesil gruplara nazaran daha şiirşel ve müzikal bir çizgide. Bu yazımda Tokio Hotel ile ilgili bilinmeyen bazı kısa şeyler paylaşmayı düşünüyorum. Baştan söyleyebilirim çok sıkı Tokio Hotel fanı bile olsanız muhtemelen siz de anlatacaklarımın çoğunu bilmiyorsunuz. İşte o 5 şey…

Otelde İki Kişiyi Uygunsuz Halde Görmeleri

Diğer müzik grupları gibi Tokio Hotel de turlara çıkıyor ve dinlenmek için tabii olarak otelleri kullanıyorlar . Bir keresinde grup kaldıkları otel odasının karşı yönünde kalan odanın balkonunda ilişkiye giren bir çift görmüşler. Bu durumu fark eden çift, onların Tokio Hotel grubunun üyeleri olup olmadığını anlamışlar mıdır bilinmiyor fakat balkon fikri gerçekten ilginç.

Tokio Hotel Uyuşturucu Kullanmıyor

Uyuşturucu kullanma baskısı hisseden veya uyuşturucu kullanan birçok müzik grubunun aksine Tokio Hotel hiç uyuşturucu kullanmamış . Aslında Tokio Hotel fanları grup üyelerine mektup içinde uyuşturucu bile göndermiş . Tokio Hotel de bu uyuşturucuyu tamamen dökerek fanlarına karşılık vermiş. Kesin bir şey var ki grup madde bağımlılığını desteklemiyor. Buna rağmen özellikle yeni albümleri Dream Machine içinde uyuşturucu kullanımının geçtiği bir iki şarkıya rastlamak mümkün.

Fanları Grubu Tehlikeli Bir Duruma Sokmuş

Bazı fan kitlelerinin çılgınlıkları veya fanatik hareketleri ile ilgili söylentiler duymuşsunuzdur. Tokio Hotel fanlarında ise bu fanatiklik ve çılgınlık çok başka bir boyuta taşınmış. Grubun vokali Bill Kaulitz , fanları tarafından otel odasından çıkartılmış . Hatta bu durum sonrası hiçbir kabahati olmadığı halde az kalsın polis tarafından tutuklanıyormuş. Neyse ki bu durumdan sıyrılmayı başarmış. Bir başka olayda grubun bateristi Gustav Schaefer’ in otel odasından ayrılmasını engellemek için bir fanı grubun odasında soyunmuş ve çıplak olarak durmuş.

Tokio Hotel Öncesi

Grup üyelerinin genç görüntülerine rağmen Tokio Hotel grubu 15 yılı aşkın süredir müzik yapıyor . Tabi ilk kurulduklarında gruplarının adı Devilish ’miş.

Alınan Ödüller ve Başarılar

Eğer siz de Tokio Hotel fanıysanız anlatacaklarım sizin için sürpriz olmayacaktır. Tüm bu anlatılanlardan sonra fanların Tokio Hotel albümlerini büyük bir saygı ve beğeni ile takip ettiklerini unutmadan söyleyelim . Aslında bunda çok da haksız sayılmazlar ,çünkü Tokio Hotel şu ana kadar “en iyi müzik albümü” ve “en iyi müzik grubu” ödülleri de dahil olmak üzere 100’den fazla ödül kazanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.