Yaşanmış Korkutucu Hikayeler – Gerçek Değişik Hikayeler

Yaşanmış Korkutucu Hikayeler – Gerçek Değişik Hikayeler

Yaşanmış Korkutucu Hikayeler – Gerçek Değişik Hikayeler başlıklı yazıda bugün paylaşacağımız hikaye bir okurun yaşadığı ve gerçek olduğunu iddia ettiği hikayedir. Sizin de yaşadığınız veya başkasından duyduğunuz ve etkilendiğiniz korku hikayeleri varsa iletişim kısmından bizimle paylaşıp adınızla birlikte yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yaşanmış Korkutucu Hikayeler - Değişik Hikayeler
Yaşanmış Korkutucu Hikayeler – Değişik Hikayeler

Ben 23 yaşında 1 çocuk annesi bir bayanım. Nişanlı olduğumuz dönemlerde eşim Yusuf ile memleketimizde bulunan İnsuyu Mağarası ‘na gezmeye gitmiştik. Belki bilirsiniz İnsuyu Mağarası dünyanın en güzel yerlerinden biridir. Hafta arası olduğu için mağara oldukça sakindi. Mağara içindeki göle kadar gitmiştik ve geri dönüyorduk. Yusuf, beni sürekli olarak korkutuyor ve, “Bu mağara içinde hayaletler geziyor. Aman yanımdan ayrılma, yoksa sana musallat olurlar” diyordu. Ben de ona inandığım için korkudan elini bile bırakmıyordum.

Yolun yarısını geçmiştik, taban bazı yerlerde ıslak olduğu için kaygandı ve bu yüzden oralarda çok dikkatli yürüyorduk. Bir an aniden mağaranın içindeki ışıklar söndü. Yusuf ve etraftaki ziyaretçiler hemen çakmaklarını ve kibritleri yaktılar ama yeterli olmamıştı, her yer zifiri karanlıktı. Yusuf ‘un anlattıkları aklımdan çıkmıyordu ve korkudan tir tir titriyordum. Nişanlım bir ara çakmağını tekrar yakmak için elimi bıraktı. İşte ne olduysa o anda oldu. Yusuf tekrar elimi tuttu ve ” Ben yolu görüyorum, sen bana tutun ve kapıya doğru gidelim” dedi. Mağaranın içinde galeriler vardı, yani karanlıkta çıkışı bulmak çok güçtü ve epey korkmuştum. Ama Yusuf çok sakindi ve elimden tuttuğu için onun yanımda olduğunu biliyor etrafı göremesem de içim rahat bir şekilde yürüyordum.

Yaşanmış Korkutucu Hikayeler - Gerçek Değişik Hikayeler
Yaşanmış Korkutucu Hikayeler – Gerçek Değişik Hikayeler

İnsuyu Mağarası İçinde Dolaşan Gizemli Kişi

Yusuf yol boyunca benimle hiç konuşmadı ve yaklaşık 10 dakika sonra mağaranın geniş girişine geldik. Burada küçük bir kapı vardı ve o kapı açık olduğu için oradan gelen ışık çok az da olsa önümüzdeki yolu aydınlatıyordu, derken ışıklar yandı. Ben Yusuf’un elini sıkıca tutuyordum fakat bir anda yanımda hiç kimsenin olmadığın fark ettim. Elime baktığımda boş elimi sıktığımı ve bu yüzden elimi kanattığımı gördüm. Ürperdim ve olduğum yere oturup kalakaldım. Görevliler, yanıma yaklaşıp karanlıkta nasıl buraya kadar gelebildiğimi sordular. Onlara gölün yanından geldiğimi söyledim ama inanmadılar. Olanları anlatmak istemedim. Bu arada Nişanlım Yusuf da benim orada kaybolduğumu sanıp, panik içinde beni arıyormuş. Koşarak çıkışa gelip görevlilere benim kaybolduğumu söylerken, beni gördü. Şaşırdı, olanları anlattıktan sonra günlerce etkisinden kurtulamadı. Şimdi zaman zaman İnsuyu Mağarası ‘na gidiyorum ama artık korkmuyorum. Biliyorum ki, orada beni koruyan biri var.

Benzer Yaşanmış Korkutucu Hikayeler – Değişik Hikayeler İçin:

1-Dünyanın En Korkunç Resmi ve Yaşanmış Olayları
2-Sıradışı Korku Hikayeleri Oku +18
3-Yaşanmış Sıradışı Olaylar

If you know English, you can read short horror stories 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.