Garip Olaylar +18 – Enteresan Hikayeler 18– Değişik Hikayeler 18

Garip Olaylar +18 Enteresan Hikayeler – Acayip Olaylar

Garip Olaylar +18, Enteresan Hikayeler, Acayip Olaylar yazı dizinimiz eski gazetelerde okuyucuların anlattığı enteresan, zaman zaman partal değişik hikayeler yardımıyla oluşturulmuştur. İlk enteresan hikaye köpeğin içinden geçtiğini iddia eden bir arkadaştan geliyor.

Ben 15 yaşında bir gencim. Benim başımdan çok ilginç bir olay geçti. Korku Hikayeleri ‘ne inanmam fakat bu olay aklıma geldikçe hala tüylerim diken diken oluyor. Daha 7-8 yaşında bir çocuktum. Karanlıktan çok korkardım. Karanlıktan korktuğum için geceleri annemle birlikte yatardım. O gün çok erken vakitte annemle beraber yatmıştım. Gece yansı aniden uyandım, yanımda annem yoktu. Yan odada yatan ağabeyim ve ablamın yanına gittim. Ancak ikisini de yataklarında bulamadığım için tekrar yatağıma yatmak zorunda kaldım. Gerçekten çok korkuyordum. Yorganı başıma kadar çekip üzerimi örttüm. O sırada bazı sesler duydum. Bu sesler bir köpeğin sesine benziyordu. Fakat ne bizde ne de yakınlarımızda köpek besleyen kimse yoktu.

Enteresan Hikayeler – Değişik Hikayeler
Enteresan Hikayeler – Değişik Hikayeler

Bir an sesin nereden geldiğini anlamak için yorganı başımdan aşağı çekerek indirdim. Baktığımda dehşete kapıldım. Girdiğim odanın kapısının önünde bembeyaz bir köpek duruyordu. Çok korkmuştum. Ancak, cesaretimi toplayıp yataktan fırladım ve kapıya doğru bağırarak koşmaya başladım. İnanılmaz bir şeydi, köpeğin içinden geçmiştim. Elim, ayağım titriyordu. Dış kapıyı açtım ve komşumuzun kapısını yumruklamaya başladım. Kapıyı açtıklarında ailemin de orada olduğunu gördüm. Onlara olayı anlattım. Onlar ise “Hayal kuruyorsun” diyerek bana inanmadılar. Ama gerçekten bu olay başımdan geçti. Daha sonraları o şeyin köpek şekline girmiş bir yaratık olabileceğini düşündüm.

Birden Canlanan ve Konuşmaya Başlayan Ördek

Merhaba, size başımdan geçen ilginç olduğuna inandığım bir olayı anlatacağım siz de benim gibi ilginç bulursanız yayınlarsınız. Arkadaşım Mert’le birlikte gölde ördek avına gitmiştik. Göldeki sazlıkların içinde oturmuş vurduğumuz ördeklerden birini pişiriyorduk. Ateşin köz olmasını beklerken bir yandan da sohbet ediyorduk. Bir ara vurduğumuz ördeklerden birinin hareket ettiğini gördük. Mert “Bunu yaralamışsın ama ölmemiş, can çekişiyor baksana” diyerek ördeği gösterdi. Ben ördeği yoklamak için  elimi uzattığım zaman garip bir şey oldu. Ördek sıçrayıp uçtu ve hemen üstümüzdeki bir ağaca kondu. Ben şaşkın şaşkın bakarken birden bir ses duydum. Ses ördekten geliyordu: “ Sizler yüzyıllardır bizi zevk için vurup öldürdünüz, ama artık öldüremeyeceksiniz çünkü bizler sizi yok edeceğiz” Ördek konuşmasını bitirdikten sonra tiz bir çığlık attı. O sırada vurduğumuz 5 ördek de canlanıp havalandı ve birden bize saldırmaya başladılar.

Enteresan Hikayeler – Değişik Hikayeler
Enteresan Hikayeler – Değişik Hikayeler

Biz neye uğradığımızı şaşırmıştık. Her ikimiz de ördeklerin gaga darbelerinden korunmaya uğraşıp bir taraftan da kaçıyorduk. O korku ile tüfeklerimizi bırakıp arabaya zor yetiştik.O gün bu gündür ne ava gidiyorum ne de ördek avlıyorum.

Benzer Paranormal Hikayeler 18+ İçin:

1-Evliya Hikayeleri – Kısa Dini Hikayeler – Evliya Emir Ahmet Buhari
2-Yaşanmış Sıradışı Olaylar
3-Yaşanmış Korku Hikayeleri – Yaşanmış Korkunç Kısa Hikayeler

Also you can visit Scarybest horror website and read scary stories 

Garip Olaylar +18 – Enteresan Hikayeler 18– Değişik Hikayeler 18” için bir yorum

  • Temmuz 18, 2018 tarihinde, saat 9:02 am
    Permalink

    Aniden canlanan ördek hikayesi çok hoşuma gitti. Bu tür hikayeler her zaman çok hoşuma gidiyor.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.