Sıradışı Korku Hikayeleri Oku 18+

Sıradışı Korku Hikayeleri Oku 18+

Sıradışı korku hikayeleri oku 18+ başlıklı yazımızda bugün size 20 sene önce bir gazete ekinde yayımlanmış olan kısa korku hikayeleri sunacağız. Burada geçen ilginç olaylar korku temalı olup okurların başından geçen gerçek olaylara dayandığı ileri sürülmekte. Bu yüzden, korkunç hikayelerden etkilenebilecek olan arkadaşların bu hikayeleri okumamasını tavsiye ediyoruz.

Mezar Korku Hikayeleri Oku – Ahmet Mezar Kazıyordu…

Benim Ahmet adında bir arkadaşım vardı, babasını 13 yaşında kaybetmişti. Babasını kaybettikten sonra o neşeli esprili Ahmet gitmiş yerine çok sessiz bir çocuk gelmişti. Ayrıca mahalledeki eski arkadaşlarını sürekli kırmaya başladığı için kimse onunla arkadaşlık etmek istemiyordu.

ilginç Olaylar Korku Hikayeleri Oku
ilginç Olaylar Korku Hikayeleri Oku

Babasının ölümünden yaklaşık 2 ay sonra bir olay oldu. Ahmet her gece babasının gömüldüğü mezarlığa gidiyordu. Ertesi sabaha kadar mezarlıkta kalıyor sabahleyin evine üstü başı toz toprak, eli yüzü çamur içinde geliyordu. Arkadaşlarının bazısı bu durumdan şüphelenmiş ve Ahmet’i takip etmişlerdi. Anlattıklarına göre Ahmet mezarlığa gidiyor, bir çukur kazıyor ve sonra onun içine bir şeyler koyup üstünü örtüyordu.

Bir gün de biz takip edelim dedik. Arkadaşlarım Ozan, Cihan, Serhan ve Ahmet ile mezarlığa gidip bir köşede Ahmet’i beklemeye başladık. Niyetimiz onu korkutup bir daha mezarlığa gelmesini engellemekti. Ahmet geldi ve bir yeri kazmaya başladı. Baktığımızda dehşete düştük, çünkü Ahmet babasının mezarını kazıyordu. Ahmet mezarı kazdı, içinden babasının çürümüş cesedini çıkarttı ve bir çuvala koydu. Daha sonra Ahmet, kazdığı mezarı kapattı ve çuvalı sırtına vurup mezarlıktan çıktı gitti.

Hepimiz donup kalmıştık. Aklımız sıra Ahmet’i korkutacaktık, ama Ahmet bizi öyle bir korkutmuştu ki bir daha kendimize gelmemiz zor oldu. Daha sonra Ahmet’in, babasının çürümüş cesedini evin bodrumuna getirdiği anlaşıldı. Biz o kadar etkilenmiştik ki sonunda o mahalleden taşınmak zorunda kaldık.

Gece Yanıma Biri Geldi ve Beni Öptü

Annem akrabalarımızı ziyaret için Erzurum’a gittiği için ben babamla evde yalnız kalıyordum. Babam taksi şoförüydü ve gece iş çıktığı zaman gidiyordu. O gece de bir iş çıkmış ve babam gitmişti.

Çok iyi hatırlıyorum gece saat yaklaşık üç civarındaydı tam uykuya dalmak üzereydim ki bir ses üzerine başımı kaldırdım. Odanın içinde biri geziyordu. Sonra benim yatağıma doğru ilerledi. Baktığımda onun kısa boylu biraz topluca biri olduğunu gördüm. Bir an nineme benzettim. Yanıma geldi ve eğilip beni aniden öptü ve ortalıktan kayboldu. Beni öpünce gelenin önce ninem olabileceğini düşündüm, çünkü ninemlerin evi bizim ev ile aynı bahçedeydi ve belki de ninem beni merak ettiğinden beni kontrol etmeye gelmişti. Sonra düşündüm, ninemde bizim
evin anahtarı yoktu. Acaba nasıl içeri girmişti? İçimi bir korku kapladı. Bu yüzden sabaha kadar uyuyamadım.

Korku Hikayeleri Oku
Korku Hikayeleri Oku

Sabah olunca hemen ninemlerin evine gidip nineme, gece yanıma gelip gelmediğini sordum. Ninem, yanıma gelmediğini söyleyince iyice korktum. Aynı günün akşamı ninemlere yemeğe gittim. Yemeğimi yedikten sonra çıkıp eve geldim. İçeri girip kanepeye uzanmıştım ki hemen arkamdan yeğenim geldi ve kapıyı çaldı. İlk önce, yeğenimin kapıyı açamadığını zannettim. Fakat kapıya gittiğim zaman kapının kitli olduğunu gördüm. İçeri yeni girdiğim için kesinlikle kapıyı kilitlemediğimi biliyordum. O zaman nasıl olmuştu da kapı kilitlenmişti. Korkudan ne yapacağımı bilemedim. Bir gece önce tanımadığım biri gece beni öpmüş, şimdi de kapı kendiliğinden kilitlenmişti.

Bir Şeyler Olacağını Hissediyorum

Bir cumartesi akşamıydı. Arkadaşım Semih’in annesi ile babası olmadığından bize gelmesini istemiştim. Semih’in bize geldiği akşam Semih’te bir gariplik vardı. Bir şey olup olmadığını sorduğumda “Bir şeyler olacağını hissediyorum” dedi bana. Ben de ne olabilir ki diye aldırmadım ve konuşmamıza devam ettik.

Saat gece l’e geliyordu, uykumuz gelmişti bu yüzden yattık. Saat 3 gibi uyandım. Baktığımda odanın kapısı ve evin giriş kapısının açık olduğunu gördüm, Semih de merdivenlerde oturuyordu. Semih’e bir şey olduğunu zannedip kalktım ve iyi olup olmadığını sordum. Bunun üzerine Semih, ayağa kalkıp yürümeye başladı. Arkasından giderek ona nereye gittiğini sordum. Semih: “Annemle babama” diye cevap verdi ve koşarak uzaklaştı.

Şaşkın şaşkın Semih’in arkasından bakakaldım çünkü Semih’in annesi de babası da ölmüştü.Ayrıca gecenin bir yarısı şişeden boşalırcasına yağan bir yağmurda neden evden uzaklaşmak istemişti… Birkaç saat sonra Semih geldi. Fakat üstü kupkuruydu ve bir tek yağmur damlasından bile etkilenmemişti. Ona sorular sordum ve bunun üzerine bana gördüğü rüyayı anlattı. Rüyasında kendisi bir saraydaymış ve annesi ile babasının yanına gitmiş. Onlar Semih’e bir gül vermişler. Çok şaşırmıştım, çünkü Semih elinde bir gül ile gelmişti.

ilginç Olaylar Korku
ilginç Olaylar Korku

Ertesi gün mezarlığın oradan geçiyorduk. Mezarlık bekçisi Semih’e garip garip bakıp: “Cumartesi gecesi mezarlıkta ne işin vardı?” diye sordu. Semih ise soru karşısında donakaldı çünkü cumartesi buraya geldiğini hiç hatırlamıyordu.

Sıradışı korku hikayeleri oku 18+ adlı yazı hoşunuza gittiyse, benzer sıradışı korku hikayeleri oku mak için:

1-Yaşanmış Garip Olaylar 18+ Enteresan Hikayeler – Değişik Hikayeler
2-Evliya Hikayeleri – Kısa Dini Hikayeler – Evliya Emir Ahmet Buhari
3-Yaşanmış Korku Hikayeleri – Yaşanmış Korkunç Kısa Hikayeler

Ayrıca buradan yabancı bir korku sitesini önermek istiyorum. İngilizceniz varsa mutlaka Scarybest sitesine bir bakın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.