Absürt Korkunç Hikayeler Kısa – Gece Mezarlığa Gitmek

Absürt Korkunç Hikayeler Kısa – Gece Mezarlığa Gitmek

Absürt Korkunç Hikayeler Kısa – Gece Mezarlığa Gitmek başlıklı yazıda bugün saçma sapan bir korku hikayesi okuyacaksınız. Şahsen ben bu tarz korku hikayeleri okurken korkmaktan çok gülüyorum. Bu öyküyü seçmemde haklı bir nedenim var, okuduğunuzda bana hak vereceksiniz…

Amerika’da mezarlık bekçiliği yapan Tom bekçiliğini yaptığı mezarlıkta ölülerin saldırısına uğradığını iddia etti. Polise gelerek ölülerden şikayetçi olduğunu bildiren Tom Cale, olayı söyle anlattı: ” Her günkü gibi erkenden işimin başına gelmiştim, bir ara dışarıdan çok yoğun bir gürültü geldiğini duydum. Gürültünün nedenini öğrenmek için dışarı çıktığımda lahit mezarlardan birinin ağır ağır kapağının açıldığını gördüm. Önce içkiyi çok fazla kaçırdığımı zannedip gözlerimi ovuşturdum. Hatta bunun bir hayal olduğunu zannedip kendimi bile çimdikledim ama hayal görmüyordum. Ağır taş kapak açıldı ve mezarın içinden her yanından toprağa karışmış et parçaları dökülen insana benzeyen bir yaratık çıktı.

Gece Mezarlığa Gitmek ?

Korkudan dondum. Yaratık kalkıp diğer mezarların başına giderek “Kalkma vakti geldi. Mezarda çok azap çektik. Çektiklerimizin hesabını bastıkları yere dikkat etmeyip üzerimizden geçen kötü insanlardan soralım ” diye bağırdı. Birden bütün mezar kapakları açılmaya başladı. Korkudan donup kalmıştım.

Kendime gelir gelmez kaçmak için koşmaya başladım. Ama birden her yanımın ölüler tarafından sarıldığını gördüm. Ben nereye koşarsam onlar tarafından önüm kesiliyordu. Ne yapacağımı şaşırmış bir vaziyette bir o yana bir bu yana koşuyordum.

Sonra ilk mezardan çıkan yaratığın sesini duydum: “Boşuna kaçmaya çalışma sana bir zarar vermek istemiyoruz, çünkü sen bizim dirildiğimizi kötü insanlara söyleyeceksin. Kötü insanların bunca zamandır ölülere yaptığı saygısızlığın hesabını sormak için ayaklandık” diyerek beni yanına çağırdı. Ben kaçmaya uğraştığım zaman ölüler birden üzerime saldırıp bana vurarak onun yanına getirdiler.

Mezarlık Hikayeleri Hiç Bu Denli Absürt Olmamıştı

Ne yapacağımı şaşırmış bir vaziyette ona bakıyordum. Bana: “Bizi sinirlendirmemeni sana söylemiştik, eğer seni öldürmek isteseydik çoktan ölmüştün ama sana söyledim. Yaşayanlar bizlere biraz daha saygısızlık yapmaya devam ederlerse onların sonu seninkine hiç benzemeyecek ve sonsuza kadar bir ölü tarafından öldürüldükleri için lanetlenmiş olarak ölecekler ve onların ne mezarı ne de yerleri olacak” dedi.

Daha sonra da: “Biz şimdi yerlerimize dönüyoruz sen bunları insanlara anlat. Bu sadece gücümüzü göstermek için yaptığımız bir gösteriydi. Ama bundan sonra yapacağımız gösteri olmayacak” diyerek mezarlarına girdiler.

Gece Mezarlığa Gitmek - Absürt Korkunç Hikayeler Kısa
Gece Mezarlığa Gitmek – Absürt Korkunç Hikayeler Kısa

Artık mezarlık bekçiliği yapmak istemediğini ve görevinden istifa ettiğini belirten Tom Cale’e polisler inanmadı. Ona, görevini bırakmak için böyle bir mazeret uydurduğunu söylediler. Ancak onun yerine atanan Mike Jonse adlı bekçi de aynı iddialarla karakola başvurup bu işi yapmayacağını söyleyince Amerikalı bilim adamları konuyla ilgili araştırma başlattılar.

Uzun zaman basından gizlenen bu olay bekçilerden birinin gazetecilerle konuşması sonucu ortaya çıktı.

Absürt Korkunç Hikayeler Kısa – Gece Mezarlığa Gitmek ile ilgili yazı hoşunuza gittiyse benzer yazılar için:

1-Candyman Kısa Korku Hikayesi – Şeker Adam Hikayesi
2-Yaşanmış Korkutucu Hikayeler – Gerçek Değişik Hikayeler
3-Korkunç Hikayeler Oku – Aynalı Ev Korku Hikayesi

If you want to read scary stories you can also visit best horror stories

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.