Ana Sayfa / Nostaljik Filmler - Kitaplar / 90lar ve Eski Diziler – Suç Ortakları Dizisi – Partners In Crime

90lar ve Eski Diziler – Suç Ortakları Dizisi – Partners In Crime

90lar ve Eski Diziler – Suç Ortakları Dizisi – Partners In Crime

90lar ve Eski Diziler yazı dizinine Partners In Crime yani Suç Ortakları Dizisi ile devam ediyoruz. Perşembe geceleri geç saatte Show TV’de yayımlanan Suç Ortakları Dizisi ,iki farklı karakterdeki kadının kurdukları dedektiflik bürosunda başlarından geçen serüvenlerini anlatıyor. Diziyi izlerken bu güzel kadınların özel sorunlarına, aşklarına da tanık olmuyor değiliz.

Show T.V.’de perşembe geceleri saat 23.20’de, baş rollerini birbirinden güzel iki oyuncunun, Lynda Carter ve Loni Anderson’un paylaştıkları bir dedektif dizisi yayımlanıyor: Suç Ortakları. Dizide Anderson ve Carter birbirinden son derece farklı iki karakteri canlandırıyorlar. Carole Stanwyok (Lynda Carter) varlıklı bir aile içinde doğup büyümüş ve ailesinin servetini kaybetmesi üzerine hayatını fotoğrafçılık yaparak kazanmaya çalışan bir genç kadındır. Sydney Kovack (Loni Anderson) ise San Francisco sokaklarında yetişmiştir. Ayrıca yankesicilikte olukça yetenekli bir güzel olup bir konser müzisyeni olmaya çalışmaktadır.

90lar ve Eski Diziler - Suç Ortakları Dizisi - Partners In Crime
90lar ve Eski Diziler – Suç Ortakları Dizisi – Partners In Crime

Lynda Carter ve Loni Anderson – İki Kadın İki Yaşam

Lynda Carter ve Loni Anderson bir gün Hollywood’un batısındaki küçük bir butikte bir araya gelirler. Her ikisinin de amacı birkaç parça giysi almaktır. Birbirlerini çok az tanımalarına karşın sohbet etmeye başlar ve konuşmaları ilerledikçe bundan hoşlandıklarını farkederler.

Aslında farkında olmadıkları şey her ikisinin de aynı ajana bağlı olduklarıdır. Bundan daha da önemlisi bir zamanlar aynı adamla, Dashioll Caulfiold’le ikisi de evlenmişlerdir.

Dashioll Hammott ve Raymond Chandler türü gerilim geleneğini sürdürmeyi amaçlayan bu sevimli dizide güzel dedektiflerimizin silahları kararlılık, zeka ve biraz da şanstır.

İki kez Emmy üç kez de Altın Küre ödülüne aday olan Loni Anderson, dizideki karakterinin adını kendisi seçmiş. Sokağı çağrıştırması için bir erkek adı almayı yeğlediğini anlatan Loni Anderson, yankesicilik yapmayı ve Çince konuşmayı bilen Sydney karakterini oynamaktan çok hoşnut.

Amerikanın En Güzel Kızı Seçilen Lynda Carter

Lynda Carter ise Carole karakterini canlandırmanın oldukça eğlenceli olduğunu söylüyor. Son derece cimri ve bir yarasa kadar kör olan Carole’un bu özelliklerinin diziye birçok komik sahne eklediğini de belirtiyor. 1973’de Amerika’nın en güzel kızı seçilen Lynda Carter, 15 yaşından beri sahnede.

Wonder Woman Lynda Carter

Londra’daki Uluslararası Güzellik Akademisi tarafından Dünyanın en güzel kadını seçilen Carter “Wonder Woman” (Harika Kadın) dizisiyle haklı bir şöhrete kavuştu. Suç Ortakları ‘ndaki rolünü özellikle bir önceki dizisinden farklı olduğu için seçtiğini söylüyor. Ayrıca bu dizide Loni Anderson ’la birlikte oynamaktan son derece hoşnut olduğunu ekliyor.

90lar ve Eski Diziler yazı dizininde paylaştığımız Suç Ortakları Dizisi – Partners In Crime ile ilgili yazıyı beğendiyseniz aşağıdan benzer yazılar okuyabilirsiniz:

  1- Savcı Dizisi ve Savcı Kadir İnanır
  2-90lar Pop’un Kraliçesi Yıldız Tilbe – Ah Delikanlım
  3-Kurtuluş Dizisi – Atatürk’ün Sevgilisi Fikriye Hanım Rolüyle Aşkın Nur Yengi

Nostaljik Suç Ortakları dizisinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Check Also

Ayrı Dünyalar'ın Fırtına Kemal'i Cüneyt Arkın

Ayrı Dünyalar’ın Fırtına Kemal’i Cüneyt Arkın ve Gülşen Bubikoğlu

Ayrı Dünyalar’ın Fırtına Kemal’i Cüneyt Arkın ve Gülşen Bubikoğlu Bu yazıda size arşivimden Ayrı Dünyalar’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir