Aile Fotoğrafı Korku Hikayesi

Aile Fotoğrafı Korku Hikayesi – Resimdeki Ölü Küçük Kız 

Aile Fotoğrafı korku hikayesi, ölmekte olan genç bir kız ve perişan annesi hakkında bir kısa korku hikayesidir.

Üç kızı olan bekar bir anne vardı. En küçük kıza ameliyat edilemez habis beyin tümörü tanısı kondu. Doktorlar zavallı anneye, kızının yaşamak için sadece üç ayı olduğunu söylediler. Aile bu korkunç haber yüzünden harap oldu.

Korkunç Aile Resmi Kısa Korku Öyküsü
Korkunç Aile Fotoğrafı Korku Hikayesi

Anne en küçük kızı hala hayatta iken aile fotoğrafı çekmeye karar verdi. Bu sayede, her zaman onu hatırlayabilecekti, öldükten sonra bile…

Gelip fotoğraf çekmek için profesyonel bir fotoğrafçı tuttular. Fotoğrafçı, annenin istediği şekilde aile fotoğrafını çekti. Fotoğrafın ortasında oturan en küçük kız idi. Anne ve büyük kız kardeşleri onun etrafında poz vermişlerdi. Anne daha sonra ailecek çektirdikleri bu fotoğrafı çerçevelettirerek oturma odasında şömine üzerine astı.

Üç ay sonra, doktorların dediği gibi en küçük kız hastanede öldü. Annesi ve iki kız kardeşi en küçük kardeşleri ölürken yatağının yanıbaşındalardı.

Fotoğraftaki Kızın Yüzü Değişiyor

Cenaze töreni iki gün sonra gerçekleşti. Cenaze töreninden sonra, eve gelen annesi oturma odasına geçti ve şöminenin üstünde asılı olan aile fotoğrafındaki ölen küçük kızına bakarak ağlamaya başladı. Tam bu sırada fotoğraftaki kızının yüzünün değiştiğini gören anne dehşete kapıldı. Küçük kızının yüzü değişerek deforme olmuş ve neredeyse şeytani bir varlığa dönmüştü. Yaşadıklarının bir yanılsama olduğunu düşündü.

Ertesi gün anne, çektirdikleri bu aile fotoğrafını profesyonel fotoğrafçıya geri götürdüler ve şikayet ettiler. Fotoğrafçı şaşkındı, fotoğrafın neden birdenbire değiştiğine dair bir açıklama yapması isteniyordu fakat o, fotoğraftaki ölen küçük kız çocuğunun neden öldükten sonra fotoğrafının da bozulduğunu açıklayamıyordu.

Anne, tüm bunlara bir açıklama getirebilmek için çektirdikleri aile fotoğrafını bir psişiğe götürdü ve kızının neden yüzünün bu türlü bozulduğunu söylemesi için psişiğe yalvardı. Psişik, aile fotoğrafına bir kendisinin bakmak istediğini söyledi ve anne çektirdikleri fotoğrafı psişiğe verdi. Fotoğrafa bakan psişik dehşete kapıldı: “Bunu size söylemek zorunda olduğum için üzgünüm” dedi ve ekledi “Ne yazık ki, kızınız şu an cehennemde…”

If you know English you can read short horror stories from my website

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.