Oyuncak Bebek Kısa Korku Hikayesi

Oyuncak Bebek Korku Hikayesi Kısa – Gizemli Korkunç Olaylar

Oyuncak Bebek Kısa Korku Öyküleri
Oyuncak Bebek Korku Hikayesi Kısa

Oyuncak bebek korku hikayesi kısa bir öykü olmakla birlikte 18 yaş altı arkadaşların okumasını tavsiye etmediğim bir korku hikayesidir.

Doğum gününün sabahında, Lucy’nin annesi onu uyandırdı ve ona bir paketin postaya ulaştığını ve kendisine yöneltildiğini söyledi. Kız aceleyle hediyeyi açtı ve içinde bulduğu şeyden dehşete düştü. Gördüğü en iğrenç eski bebekti bu. Tamamen kel ve cildi çatlamış ve kirlenmiş. En kötüsü de dişlerdi. Uzun, sivri, keskin ve acımasızlardı. Bir hayvanın dişlerine benziyorlardı. Bir titreme ile bebeği aldı ve bir köşeye attı. Annesi bu davranışından ötürü onu azarladı ve ona bu antika bebeği göndermek için çok fazla uğraştığını söyledi ve ona çok değer verdiğini söyledi.

Lucy Korkunç Antika Bebeği Dolabın İçine Saklıyor

Lucy annesini ikna etmeye çalıştı ama annesi dinlemedi. Bebeği tutmak için genç kızı zorladı. Bu yüzden, bebeğe bakıp korkmamak için Lucy antika bebeği merdivenlerin altındaki küçük dolabın içine, çirkin, şeytani küçük yüzüne görmek zorunda kalmayacağı ayakkabı yığınının arkasına sakladı.

Birkaç gece sonra, Lucy yatakta yatarken, bir ses duydu. Bu, yaklaşık beş dakika süren bir hışırtı sesiydi. Sonra, kısa bir sürtünme sesi ve son olarak da, hafif ayak seslerini andıran bir ses duydu. Sanki bir şey çok hızlı bir şekilde evde yürüyordu. Lucy yatağında korku içinde harekesiz bir şekilde bekliyordu. Sonra, alt kattan gelen bir ses ile bir kez daha irkildi.  Bunun üzerine yatağından kalkan Lucy odasının kapısını açıp ışıkları yaktı. Tam o sırada “Lucy aşağıdayım” diye birinin ona seslendiğini duydu. Lucy o kadar korkmuştu ki hemen kapısını kapatıp yatağına geçti ve yorganı üzerine çekti. O gece gözünü kırpmadan şafak vakti gelinceye kadar korku içinde yattı.

Ertesi gün Lucy annesine, önceki gece neler olduğunu anlatmaya çalıştı, ama çok yorgundu. Annesi “sadece bir rüya” diyerek geçiştirdi. Ama Lucy emindi, yaşadıkları gerçekti ve bunların hepsi rüya olamazdı. Lucy, anne ve babasını antika bebeği çöplüğe atmasına izin vermesi için yalvardı, ancak onlar bunun bir hediye olduğunu ve onu tutması gerektiğinde ısrar ettiler. Böylece Lucy isteksizce yatağa döndü ve olanların sadece bir rüya olduğunu düşünmeye çalıştı ve oyuncak bebeği kontrol etti, ama bebek Lucy’nin onu bıraktığı yerdeydi.

Luuuuuccccyyy Merdivendeyim…

O gece Lucy uyumamaya kararlıydı fakat her ne kadar uyumamak için dirense de sonunda uykuya yenik düştü. Derinlerden gelen boğuk bir ses tekrar Lucy’yi uyandırdı. “Luuuuccccyyyy! Merdivendeyim ”diyordu derinlerden gelen ses. Lucy korkudan titriyordu. O gece sabaha kadar yine Lucy uyumadı, bir ses duymayı bekledi fakat sabaha kadar hiçbir ses duyamadı.

Okulda Lucy, arkadaşlarına bebeği anlattı ve elbette arkadaşları ona güldüler. Lucy, düşündü ilk gece duyduğu ses “aşağıdayım “ şeklindeydi. Dün ise aynı ses merdivende olduğunu belirtmişti. Ya bu gece de merdiveni tamamen çıkıp odasına gelirse ne yapardı.

O gece Lucy yatak odasının kapısını kapatmaya karar verdi ve ışığı açık bıraktı. Bir süre sonra Lucy’nin annesi geldi ve oda ışığını açık görünce kapattı. Bunun üzerine Lucy annesinden ışığı açmasını istedi fakat ışık çok parlak olduğu için annesi bu isteğini kabul etmedi. Onun yerine odayı biraz aydınlatmak için yatak odası perdelerini açtı ve Lucy’e iyi geceler deyip odadan çıktı.

Gece yine duyduğu bir ses üzerine uyandı Lucy. Bu sefer çok açıktı ses: “Luuuuccccyyyy! Kapının önündeyim… ” Yatak odasının karanlığında Lucy bir tıklama duydu ve korkuyla titredi. Emin değildi, ama yatak odasının kapısının çok yavaşça açıldığını gördü…

Ertesi sabah, ailesi Lucy’nin cesedini merdivenlerin dibinde buldu. Gece karanlıkta tuvalete giderken düştüğünü düşünüyorlardı, Lucy’nin boynu kırılıp yana eğilmişti. Antika bebek vücudunun hemen yanında duruyordu ve Lucy ile birlikte o da gömüldü.

Ailesi çok üzgündü. “O bebeği sevdi” dedi annesi ve ekledi: “Artık sonsuza dek birlikte olabilirler”.

If you know English please visit our vintage horror stories website

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.