Fırındaki Kadın Korku Hikayesi

Fırındaki Kadın Korku Hikayesi

Fırındaki Kadın Korku Hikayesi halen tam çözülememiş gizemli olaylar arasında yer alan bir cinayet ile ilgilidir.

Çözülememiş Gizemli Olaylar
Fırındaki Kadın Korku Hikayesi

1983 yazında, Minneapolis, Minnesota yakınlarındaki sakin bir kasabada, küçük bir çiftlik evinin mutfak fırını içinde bir kadının kömürleşmiş cesedi bulundu. Ceset o kadar kötü yanmıştı ki bazı polisler sanki ürpertici bir korku hikayesi içinde olduklarını düşünmüşlerdi. Cesedin yanında bir video kamera vardı. Video kamera, mutfak fırınını çekecek bir açıda tripod üzerinde duruyordu. Yalnız tuhaf bir şey vardı, video kamera içerisinde kaset bulunmuyordu.

Olay başlangıçta polis tarafından bir cinayet olarak nitelendirilmiş olmasına rağmen, daha sonra çiftliğin içindeki kuyuda bir VHS kaset bulununca işlerin seyri değişti.

Bulunan kasetin, olayın ardındaki sır perdesini aralayacak görüntüler içerdiği umut ediliyordu. Fakat kaset o kadar deforme olmuştu ki bu haliyle çalışması mümkün değildi. Bu yüzden polis uzman yardımı alma kararı aldı ve video kaset, içerisindeki görüntülere ulaşabilmek amacıyla uzmanlar tarafından incelendi. Nihayet uzmanlar video kaseti izlenebilir hale getirdiler.

Fırındaki Kadın Korku Öyküsü
Çözülememiş Gizemli Olaylar

Fırına Girip Kendini Yakan Kadın

Artık sıra, video kaseti izlemeye gelmişti. Polis memurları, ellerindeki tek kanıt olan bu video kaseti teybe yerleştirdi ve izlemeye koyuldular. Video başladığında kadraja bir kadın girdi. Kadın tam da cinayet mahalinde bulunan video kameranın durduğu açıdan kayda alınıyordu. Kadın önce fırının yanına gidip fırını yaktı. Sonra video kameranın yanına doğru gitti ve kameranın kayda alıp almadığını kontrol etti. Daha sonra ise izleyen herkesi şoke eden bir şey oldu. Kadın mutfak fırının kapağını açtı ve içeri girip fırın kapağını üzerine çekti.

Bazı polis memurları bu sahneden sonra odayı terk etti, kalanlar ise dehşet içindeydi. Sekiz dakika sonra, fırın şiddetli bir şekilde sallanmaya başladı ve bu sarsıntıları kesintisiz çığlıklar izledi. Videoyu izleyen memurlar fırındaki bu sarsıntının ve çığlıkların içeride can çekişen kadından geldiğini anlamışlardı. Yanan kadının inlemeleri fırından sızan siyah dumanla birlikte kesildi. Bu noktadan sonra kameranın pili bitinceye kadar 45 dakika video görüntüsü sabit kaldı.

Olayın yaşandığı mahallenin sakinlerini rahatsız etmemek için, polis video kaset ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Bulunan video kasetin içeriği ve olayın gerçek iç yüzü hiçbir zaman basına yansıtılmadı. Polis kaseti kuyuya kimin attığını bulamadı. Asıl ilginç olan şey ise videodaki kadının boy ve kilosunun fırında bulunan ceset ile örtüşmemesiydi. Tüm bu sorular cevapsız olarak kalmış ve bugün dahi halen fırında yanan kadının gizemi çözülememiştir.

İsteyenler buradan Fırındaki Kadın Korku Hikayesi ile ilgili orijinal videoyu youtube üzerinden izleyebilirler.

Fırındaki Kadın Korku Hikayesi” için bir yorum

  • Temmuz 17, 2018 tarihinde, saat 8:53 am
    Permalink

    Korku hikayelerini çok severim. İnternet üzerinde yer alan tüm korku hikayelerini okumuşumdur. Bu hikayede bana otel filmini anımsattı biraz, gayet güzel olmuş

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.